Sprejem judoistov iz Ria – danes ob 19h na Lopati_2016

Dragi člani,

danes ob 19h smo vabljeni, da pozdravimo naše judoiste iz Ria. Ekipa Judo kluba Sokol, se zbere pred klubom v Ljubljani ob 17.45 uri. Vabljeni, da se nam pridružite. Mirnčani lahko pridete kar na Lopato in se poiščemo. S seboj bomo vzeli našo klubsko zastavo! Če kdo nima prevoza naj javi, pa se bomo skušali organizirati.

V nadaljevanju vam posredujemo vabilo judo trenerja, gospoda Marjana Fabjana. 

Viki & JK Sokol team

Spoštovani !

Olimpijski naslov Tine Trstenjak in medalja Ane Velenšek je novo priznanje, ne samo za fenomenalni tekmovalki, pač pa nova več kot uspešna etapa v strokovnem delu trenerja Marjana Fabjana in njegove ekipe z Lopate.

Uradni sprejem za olimpijski medaljistki in ostale člane judo ekipe  bo v ponedeljek 15. avgusta 2016 ob 19.00 uri  v neposredni bližini  Judo kluba Z’Dežele Sankaku Celje, Lopata 12, Celje. Lokacija je na drugi strani avtoceste ob potočku in bo označena.

Vljudno vabljeni!

Vodja judo kluba Z’Dežele Sankaku Celje: Marjan Fabjan