Zimske judo počitnice 2017

Dragi judoisti in starši,

če še ne veste, kako bi preživeli zimske počitnice, se nam lahko pridružite v Judo klubu Sokol! Za vas smo pripravili pester športno-kulturno-izobraževalni program. Poleg zimskega rajanja na drsalkah, bomo priredili ples v maskah, se podali v jezikovno šolo Lingula (psssst … upamo na kakšen “šnelkurs” japonščine), obiskali kakšen ljubljanski hribček in seveda trenirali judo!

Dobrodošli!

OD 27. FEBRUARJA DO 3.MARCA 201
KJE? JUDO KLUB SOKOL LJUBLJANA, borilnica
KDAJ? 27. februar do 3. marec 2017 od 8h do 16h

AKTIVNOSTI:
Judo treningi, zimski pohod, drsanje, kino predstava, obisk jezikovne šole, pustovanje, druženje
VKLJUČENO: Kosilo, 2 x sadna malica, spremstvo, judo treningi, aktivnosti po programu, vstopnina (drsanje, kino)
DOPLAČILA: izposoja drsalk (3 € / drsanje)

KOMU SO POČITNICE NAMENJENE? Otrokom od 1. – 9. razreda

CENA: 100,00 EUR
Cena za posamezni dan: 25,00 EUR

Prijava je potrjena z vplačilom akontacije (30,00 EUR).
Celotni znesek je potrebno poravnati najkasneje do 22. februarja 2017.

Število mest je omejeno.
V primeru prenizkega števila prijav, si pridržujemo pravico do odpovedi programa. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest.

Prijava in dodatne informacije:
Helena 040 311 394
Martin 031 402 919