Novoletna zabava 2025 (19.12.2025)

Kot že vrsto let smo tudi letos v klubu pred prazniki pripravili tradicionalno novoletno zabavo, na kateri so se v prijetnem in sproščenem vzdušju družili otroci, starši in trenerji ter skupaj zaključili še eno uspešno leto.

Maj Pušnik in Nina Berlisk sta opravila usposabljanje za trener 1, Tina Skerlep in Žiga Ivanšek sta opravila izpit za 1. kyu. Živa Golob, Maj Pušnik, Marko Vaupotič. Erazem Ferberžar soopravili izpit za 1. DAN, Nina Berlisk za 2. DAN in Gaston Descamps za 3. DAN. Žiga Jarkovič in Žan Karlatec sta osvojila medalje na odprtem evropskem prvenstvu v inkluzivnem judu, Žiga 1. mesto in Žan 3. mesto. Prav tako smo prejeli priznanje Mestne občine Ljubljana ob 30 – letnici delovanja kluba.

Tokrat smo praznično srečanje dodatno popestrili z mini turnirjem v igri cornhole, ki je med udeleženci hitro požela veliko zanimanja. V igri so sodelovali tako mlajši kot starejši, pri čemer ni manjkalo dobre volje, športnega duha in prijateljskega tekmovanja.

V okviru zabave smo podelili tudi priznanja najuspešnejšim tekmovalcem v klubu, s čimer smo se jim zahvalili za njihov trud, vztrajnost in dosežke skozi leto. Posebno pozornost so prejeli tudi udeleženci cornhole turnirja – pokalčke so dobile ekipe, ki so osvojile prva tri mesta. Prvo mesto sta osvojila Rade in Tine, drugo Edi in Nejc, tretje pa Igor in Ažbe.

  • Mlajši deček/ deklica: Ema Nograšek in Lan Bobnar
  • Starejši deček/ deklica: Živa Škraba in Gašper Nograšek Ferjan
  • Mlajši kadet: David Lužnik
  • Kadet/ kadetinja: Altina Kuqica in Mikita Dumchev
  • Mlajša članica: Tina Jaklič
  • Veteran/ veteranka: Janez Lah in Milka Kregelj Vaupotič
  • inkluzivni judoist/ judoistka: Nejc Zajc in Špela Zadnikar
  • Član/ članica: Gaston Desamps in Tina Pestotnik