1. prijateljski kata turnir (7.4.2024)

V Judo Centru Ljubljana smo v nedeljo, 7. aprila, organizirali 1. prijateljski kata turnir. Udeležilo se ga je več klubov iz Ljubljane in Gorenjske regije. Kljub tekmovalnemu duhu je bilo vzdušje med udeleženci izjemno prijateljsko. Po vsaki izvedbi so si tekmovalci iz različnih ekip izmenjali nasmehe, stisk rok in spodbudne besede. To je nedvomno ena izmed lepot juda – spoštovanje do nasprotnika in poudarek na fair playu. Ob koncu tekmovanja so bile podeljene zaslužene nagrade in rogljički. Kata tekmovanja so izjemna priložnost za prikazovanje lepote in tehnične dovršenosti juda, obenem pa krepijo povezave med judoisti in klubi.

hvala vsem klubom za udeležbo, ter Robertu (predsednik kata komisje JZS) in Darkotu (EJU sodnik) za pomoč pri izvedbi tekmovanja! :D

KATA TURNIR 7-4-2024 – REZULTATI