Programi

Hvala, da ste se ustavili na naši spletni točki! Thank you for stopping at our web site! Gracias por visitar nuestro sitio web! Спасибо, что остановились на нашем сайте!

Judo nas uči, kako obdržati lastno ravnotežje, medtem ko po natančno določenih pravilih rušimo ravnotežje nasprotnika. To dosežemo z vztrajnostjo, pogumom, poslušnostjo in ustvarjalnim odprtim duhom. Podobno je v vseh življenjskih dogodkih. Eden zadnjih velikih japonskih samurajev, Mijamoto Musaši (1584-1645) je zapisal:” Kdor spozna načela Heiho (pot bojevnika), razume vse stvari …” in nadaljuje ” … človek je lahko telesno nadmočen, še več, človek discipliniranega duha je lahko tudi duševno nadmočen. Kako naj tak človek, ki vse to uresniči, sploh izgubi?”
Spoznavajte z nami tehnike in nauke velikih mojstrov v doju Judo kluba Sokol. Sokoli letimo najvišje!