Tekmovanja

Državni judo turnir Specialne olimpiade Slovenije_2018

V soboto, 10.2.2018 smo v JK Sokol Ljubljana izvedli Državni judo turnir Specialne olimpiade Slovenije.

  • 31 tekmovalcev (12 žensk, 19 moških) SOS je bilo razvrščenih v 11 skupin glede na spol in sposobnost.
  • Tekmovalci so prišli iz naslednjih ustanov in klubov: JK Koper, JK Jesenice, JK Murska Sobota – izven kategorije, JK Sokol, JK Čakovec – izven kategorije, II. OŠ Žalec, OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice, VDC Jesenice
  • V neuradnem delu je dodatno tekmovalo 12 judoistov.
  • Sodila sta sodnika Vojko Rogelj – predsednik JK Sokol in Goran Prša – predsednik JK Koper
  • Zdravnica je bila Nika Kojc.
  • Medalje je podelila slavna judoistka Raša Sraka.
  • Imeli smo tudi nenapovedan častni obisk iz Judo kluba Z’dežele Sankaku. Obiskali so nas trenerka in žena mojstra Marjana Fabjana, ki vodi našo uspešno člansko reprezentanco s Tino Trstenjak na čelu – Simona Lotrič in njun sin Jan Fabjan ter trenerka in uspešna tekmovalka Petra Nareks.
  • Nagrade za udeležence je prispevala Banka Sberbank, za pogostitev pa je poskrbelo podjetje Lars & Sven Burgers.
Športni pozdrav,
 Viktorija Pečnikar Oblak
REZULTATI:
Moški
Mesto Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4
1 Danijel Tivadar – Judo klub Koper Anže Zalaznik – JK SOKOL Klemen Krulec – II.Osnovna šola Žalec Tine Muller – JK SOKOL
2 Matjaž Šukljan – Judo klub Koper Marko Černe – JK SOKOL Gašper Šilc – JK SOKOL
3 Bojan Turnšek – II.Osnovna šola Žalec Adrijan PRAPER GULIČ – JK SOKOL Martin Pavlič – JK SOKOL
4 Nejc Fister – JK SOKOL Mihael Primc – JK SOKOL
Mesto Skupina 8 Skupina 9 Skupina 10
1 Nik Jerkovič – OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice Nejc Vidic – VDC Jesenice Žiga Vangoš – II.Osnovna šola Žalec
2 Marjan Murn – JK SOKOL Aljaž Colarič – JK SOKOL
3 Toni Perič – JK SOKOL
4 Jože Sajovic – VDC Jesenice
Ženske
Mesto Skupina 5 Skupina 6 Skupina 7 Skupina 11
1 Tina Skerlep – JK SOKOL Danila Kocjančič – Judo klub Koper Spela Zadnikar – JK SOKOL Melita Komac – VDC Jesenice
2 Marija Gorjup – Judo klub Koper Drilona Bytyqi – OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice Hana Roš – JK SOKOL
3 Katerina Šimbera – VDC Jesenice Živa Golob – JK SOKOL Sara Potparić – JK SOKOL
4 Urška Dolar – II.Osnovna šola Žalec Adelisa Redžič – OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice