Sodelovanje na okrogli mizi Specialne olimpijade Evropa Evrazija (SOEE)

Judoista Adrijan Luc in Benjamin iz Judo kluba Sokol sta v sredo, 28. oktobra 2020 ponovno uspešno zastopala slovenski inkluzivni judo. Tokrat sta se izkazala kot voditelja pogovornega dela 2. okrogle mize, ki jo je organizirala Specilana olimpijada Evropa Evrazija (SOEE).

Na video dogodek smo povabili tudi judoiste iz socialno varstvenih zavodov. Z nami je tako v debati sodeloval mojster juda Sašo Kovač iz Judo kluba Murska Sobota, nekateri kolegi (Borko iz Judo kluba Sokol, Nik & Jana iz Judo kluba Jesenice, Živa & Petra iz Judo kluba Sokol) so nam pisali na FB. Zahvaljujemo se vodji enote VDC Tončke Hočevar iz Zelene Jame Darji Pajk, ki nam je poslala fotografije judoista Marjana iz Judo kluba Sokol, ki zaradi preventivnih razlogov žal še vedno ne more sodelovati na vadbi.

0 replies