Judo vrtec

Judo vrtec, cicibani in mlajši tekmovalci je namenjen otrokom od 5 do 7 let. Otroci na blazinah s pomočjo dveh izkušenih vaditeljev med igro pridobijo boljše gibalne sposobnosti, osnove padanja ter navade za delo v skupini. Na izletih v naravo spoznavajo lepote in krepijo željo po gibanju. Judo za otroke v starosti 5 do 7 let poteka 1x tedensko ali 2x tedensko v prostorih Judo klub Sokol Ljubljana.

URNIK IN LOKACIJE

Otroci stari od 7 – 8 let se prek raznovrstnih iger seznanijo z osnovami juda in kasneje z zahtevnejšimi tehnikami. Naučijo se pravilnega padanja, razvijejo koordinacijo, koncentracijo in občutek za ravnotežje. Pri judu za otroke je poudarek na etiki – spoštovanje, preudarnost, redoljubnost. Vadba poteka 3x tedensko.