Novice

Tina Rogelj – državna prvakinja v kategoriji starejših deklic do 44 kg, Velenje, 25.1.2020

Ekipa Judo kluba Sokol Ljubljana se je pod vodstvom trenerjev Martina Pečnikarja in Tine Pestotnik državnega prvenstva v judu za starostno kategorijo starejših deklic in dečkov udeležila s šestimi judoisti, ki so pokazali odlične borbe.

Erazem Ferbežar je prve tri nasprotnike hitro premagal, v finalni borbi pa je bil nasprotnik premočan, tako je Erazem osvojil odlično 2. mesto v kategoriji do 46 kg. Filip Kopač je dobro začel z borbami, vendar se mu je zalomilo v 1/2 finala, prav tako je izgubil borbo za 3. mesto in tako končal na 5. mestu.
Urban Grabnar je državno prvenstvo zaključil z eno zmago in dvema porazoma. Prav Tako je Alina Bijedič tekmovanje zaključila z eno zmago in dvema porazoma in osvojila končno 5. mesto. AltinaKuqica je po prvem porazu, zmagala dve borbi, vendar ji v tretje ni uspelo in je tako državno prvenstvo zaključila na 3. mestu.
Pripravila: VPO po predlogi Tine Pestotnik