Napovednik

Obisk predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja na treningu inkluzivnega juda, 21.3.2019

Izjemno počaščeni in ponosni smo, da se je predsednik Republike Slovenije Borut Pahor prijazno odzval vabilu Judo zveze Slovenije in nas bo v četrtek, 21.3.2019 ob 17h obiskal na treningu inkluzivnega juda, ki se bo odvil v dvorani Kronos v Austria Trend Hotelu v Ljubljani.

Z izjemno idejo slovenskega inkluzivnega juda že četrt stoletja vztrajamo na enakopravnem vključevanju judoistov z raznolikimi sposobnostmi v običajne judo klube, člane Judo zveze Slovenije. Trenerji in prostovoljci spoštujemo in upoštevamo različnosti posameznikov ter jim omogočamo vadbo, ki ima lahko terapevtski, rekreativni ali tekmovalni značaj.

Na srečanje smo povabili predstavnike slovenskih specializiranih športnih organizacij, lokalne skupnosti, sponzorje, strokovnjake na področju inkluzivnih programov, prostovoljce in prijatelje iz tujine, da bi skupaj odpirali vrata enakih možnosti za vse.

Skupaj gradimo mostove, ki našim judoistom vračajo dostojanstvo in jim tako omogočamo enakovredno vključevanje v družbo.

V imenu Judo zveze Slovenije dogodek organizirata Klub Sankaku Ljubljana in Judo klub Sokol Ljubljana.

Sponzorji: Austria Trend Hotel, BTC d.d., Energomed d.o.o., BMA Partnerji d.o.o, Sberbank d.d.

Viktorija Pečnikar Oblak