Prošnja Judo kluba Sokol za donacijo ali sponzorstvo

DŠ: 59530120
SI56 3000 0001 0855 597 SBERBANK
www.judoklubsokol.si

»Predstavitev Judo kluba Sokol in prošnja za donacijo«           Ljubljana, november 2017

Spoštovani!

Dovolite nam, da kratko predstavimo naše športno društvo Judo klub Sokol, ki deluje na območju Zelene jame v Ljubljani že več kot 20 let. Predlansko sezono smo ustanovili tudi novo sekcijo v Mirni. V zadnjem obdobju nam zaupa vse več judo navdušencev, tako imamo vključenih že 300 aktivnih članov.

Poleg vrhunskega juda, je naše vodilo, da omogočamo judo rekreacijo vsem generacijam, športnikom z raznolikimi sposobnostmi in socialno šibkejšim članom.

Naše aktivnosti lahko spremljate na FB ali na internetni strani http://www.judoklubsokol.si/. Aktivnosti redno objavljamo v lokalnih mesečnikih Zeleni glas in Moj Magazin. Letos je bilo naše delo predstavljeno tudi na televiziji in radiu ter v strokovni reviji Šport. Več najdete na naslednjih povezavah:

Kot športno društvo smo neprofitna organizacija in imamo status društva, ki deluje v javno dobro. S strani sponzorjev, donatorjev, MOL ter športnih zvez smo delno sofinancirani.

Ker se članstvo v zadnjem obdobju znatno povečuje, mi pa si želimo zagotavljati kvaliteto in nadgrajevati zaupanje, iščemo podjetja, ki bi nas pri tem podprla in skupaj z nami pisala zgodbo o uspehu – Sokoli letimo najvišje!

Veseli bomo, če nam boste lahko pomagali z donacijo ali sponzorstvom po svojih zmožnostih. Vsa sredstva bodo porabljena izključno za opravljanje dejavnosti, subvencijo članarine socialno šibkejših članov in nabavo nujno potrebne opreme.

Za več informacij smo z veseljem na voljo.

Športni pozdrav!                                                                                                                             Viktorija Pečnikar-Oblak