Judo vrtec, cicibani, mlajši tekmovalci

Judo vrtec in judo za cicibane je namenjen otrokom od 5 do 7 let. Otroci na blazinah s pomočjo dveh izkušenih vaditeljev med igro pridobijo boljše gibalne sposobnosti, osnove padanja ter navade za delo v skupini. Na izletih v naravo spoznavajo lepote in krepijo željo po gibanju. Judo za otroke v starosti 5 do 7 let poteka 1x tedensko (Vrtec Jarše od 1.10.2017) ali 2x tedensko (JK Sokol).

KLIKNITE ZA URNIK IN LOKACIJE

Judo vrtec Judo kluba Sokol Ljubljana

Otroci stari od 7 - 8 let se prek raznovrstnih iger seznanijo z osnovami juda in kasneje z zahtevnejšimi tehnikami. Naučijo se pravilnega padanja, razvijejo koordinacijo, koncentracijo in občutek za ravnotežje. Pri judu za otroke je poudarek na etiki - spoštovanje, preudarnost, redoljubnost. Vadba poteka 3x tedensko.

CENIK:

KONTAKT: